Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

KIM JEST KAMRAT?


Słownik Gwary Lachowskiej tłumaczy słowo "Kamrat" na "towarzysz". My dodajemy "towarzysz podróży". Jesteśmy Biurem Podróży, które chce towarzyszyć Państwu w podróżach, czyniąc je niezapomnianymi. Sięgamy do gwary lachowskiej, ponieważ uważamy, że wszystko to, co zakorzenione jest w naszej kulturze i tradycjach jest najciekawsze. Takie też są nasze wyjazdy — wydobywamy z odwiedzanego regionu jego najciekawsze, często ukryte i niedocenione miejsca. Szukamy smaków, tradycji, ludzi i miejsc autentycznych. Kamrat powstał z pasji do podróży i miłości do południowej Polski. Kamrat powstał z potrzeby robienia czegoś więcej niż to co "standardowe", z potrzeby odkrywania najpiękniejszych miejsc i pokazywania ich innym.

DLA KOGO?


Dla dużych i małych, młodych, starszych i tych najbardziej doświadczonych. Dla grup zorganizowanych i tych zebranych spontanicznie. Szkół, firm, organizacji, stowarzyszeń, kół... Dla osób indywidualnych także. Mamy świadomość, że na rynku brakuje oferty dla grup małych. Dlatego My pragniemy ją Państwu zaoferować. Najważniejsze jednak, że nasze wycieczki przeznaczone są dla osób, które w turystyce szukają czegoś więcej niż biernego wypoczynku, niż chodzenia od zabytku do zabytku. Chcemy pokazać Państwu świat inaczej. Przez spotkania, warsztaty, gry, questy, przez smakowanie regionu, przez łączenie różnych aktywności i różnych rodzajów turystyki.

MAŁOPOLSKA, I JESZCZE DALEJ!


Zaczynamy od Małopolski. Ponieważ to nasz rodzinny region. Nasze doświadczeni, zarówno to prywatne i jak i zawodowe oraz zdobyta wiedza pozwalają nam jednak na proponowanie państwu także dalszych kierunków. Szukamy miejsc ciekawych i niestandardowych. W każdym znajdujemy coś, co sprawi, że wyjazd z nami będzie niezapomniany.

KONSTRUUJESZ SWOJĄ PODRÓŻ SAM LUB WYBIERASZ GOTOWY PAKIET!


Nasza oferta skonstruowana jest tak, aby to Państwo mógli zdecydować, co najbardziej chcą zobaczyć. Mogą Państwo skorzystać z gotowego programu lub stworzyć swój własny przeglądając miejsca w wybranym regionie. Wystarczy wybrać kilka miejsc i przesłać nam wiadomość, dodając do niej informację na temat liczebności grupy i oczekiwań co do standardu wycieczki, my skonstruujemy program uszyty na miarę.

CZY MOŻNA NAM ZAUFAĆ?


Biuro podróży Kamrat Travel działa na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem Z/13/2019 oraz z Gwarancją Ubezpieczeniowej AXA TUiR na kwotę 32 262 zł. Rejon działania obejmuje Polskę i kraje ościenne ( Litwa, Białoruś, Ukraina, Słowacja, Czechy, Niemcy).