Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

DOKUMENTY

W tym miejscu chcemy pokazać, że działamy legalnie, na podstawie Wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego o numerze Z/13/2019.

ZOBACZ WPIS

Posiadamy stosowne zabezpieczenie finansowe w postaci Gwarancji Ubezpieczeniowej nr 05.233.881 wydanej na kwotę 32 262, 00 zł przez AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

ZOBACZ GWARANCJĘ

A wszystko to zgodnie z najnowszą Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017r. (Dz.U. 2017poz. 2361).

ZOBACZ USTAWĘ

Dbamy także o Państwa dane osobowe. Przedstawiamy naszą Politykę Prywatności zgodną z najnowszym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

ZOBACZ POLITYKĘ

Do wglądu zostawiamy też naszą ogólną Umowę-Zgłoszenie udziału w imprezie turystycznej dla grup wraz z załącznikami: Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia naszego ubezpieczyciela AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., informację o przetwarzaniu Państwa danych osobowych zarówno przez AXA, jak i Kamrat Travel, a także wzór listy do ubezpieczenia.

ZOBACZ UMOWĘ

ZAŁĄCZNIKI DO UMOWY:REGULAMIN PROMOCJI "Poznaj swoją Małą Ojczyznę” Edycja I"